אתר חדש לענפי ספורט אולימפיים

תמונה: ההתאחדות הישראלית
תמונה: ההתאחדות הישראלית

תמונה: ההתאחדות הישראלית

את המשפט "הכדור הוא עגול" לא תקראו באתר החדש Bekadur2.co.il, החלופה המתבקשת לכל העוסקים והמתעניינים בענפי הספורט האולימפיים והענפים שאינם כדורגל וכדורסל, אך עדיין מושכים אליהם קהילה רחבה של משתתפים ואוהדים.

בין ענפי הסיקור של האתר: אתלטיקה, שחיה, כדוריד, רכיבת סוסים, התעמלות אומנותית, כדורעף, קליעה, שייט ראגבי ועוד.

האתר מתמקד כעת במתן עדכונים בזמן אמת אודות כל אירועי הספורט המתקיימים בארץ ובעולם. מצרך חשוב עבור אוהדים, אותו הם מתקשים לקבל באתרי המדיה המסורתיים, ולעיתים אף באתרי הענפים עצמם.

ניר שועלי, שהקים את האתר, עוסק כעיתונאי ספורט ב-25 השנים האחרונות ברשתות הארץ, ידיעות אחרונות ומעריב. הוא שימש כשליח מעריב לארבע האולימפיאדות האחרונות ככתב אולימפי ועורך. פרשן רדיו וטלוויזיה לעניינים אולימפיים ואחרים.

האתר הוקם על ידי חברת Fortissimo Smart Media

"הספורט חשוב מעבר לערכו הבידורי. הספורט הוא כלי חינוכי. מלמד צעירים לשחק לפי כללים, להתחכם להם, להיות הישגיים, לכבד את היריב, לשתף פעולה עם הזולת בקבוצה וללמוד עבודת צוות מהי. הספורט מקרב בין עמים ותרבויות שונות. הספורט מלמד ילדים גיאוגרפיה, שפות, היסטוריה ויחסים בינלאומיים. הספורט מרחיק נוער ממסמים, אלכוהול ופשע. עבור מדינת ישראל, הספורטאים הם השגרירים הטובים ביותר", כתב שועלי במאמר הפותח.

"אז מדוע יש צורך 'בכדור אחר'? מפני שלא כולם נולדים להיות כדורגלנים\כדורסלנים\טניסאים. עולם הספורט הענק מציע מגוון אפשרויות לילדים וילדות, אבל בתקשורת הם נחשפים בעיקר לשלושה ענפים. ילד זקוק לדמות לחיקוי. ההורים ישתכנעו להשקיע בכישרון של בתם אם יראו כי קיים אופק לעיסוק בענף בו היא מוכשרת. להיזכר פעם בארבע שנים בענף כלשהו בזכות המשחקים האולימפיים זה לא מספיק", מסכם שועלי.

(בתמונה מטעם התאחדות השחיה: עמית עברי )