הוועד האולימפי מבין את החומר

אתר מלא השראה חברתית הקים הוועד האולימפי הבינלאומי , שקישור אליו מתחבא בעמודי אתר מאתר הוועד הישראלי (www.olympic.one.co.il).

האתר מציג סרטונים קצרים בהם ספורטאים מכל העולם מציבים אתגרים שונים לקהל הרחב – הליכה על הידיים, איזון של מקל על כף הרגל או פשוט ציור סמיילים על דף במשך 30 שניות. הגולשים מוזמנים לענות על האתגר ולהעלות סרטונים משלהם מבצעים את אותה הפעולה.

מדובר בשילוב מדהים בין רוח המותג הספורטיבי שחוגג מידי 4 שנים את התחרותיות עצמה לבין יצירת מעורבות אצל הגולשים. כמובן שפרסים כמו טיסה לאולימפיאדת החורף תמיד תורמים לאווירה החברותית של אתרים. גם עיצוב יפה וקישור ישיר לרשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר תורם בהחלט למה שנראה כהצלחה.

גם ענפי ספורט מקומיים (כדורגל, כדורסל, כדוריד) יכולים ללמוד מכך איך לפעול ברשתות חברתיות, ואיך לפתח אינטראקציה עם הגולשים. אולי הספורטאים באתר הוועד האולימפי אנונימיים או חסרי משמעות עבור ילדים רבים בישראל, אבל תתארו לעצמכם גיבורים מקומיים שולחים את הילדים לאתגרים חביבים. מדובר ברמה אחרת של קשר בין הספורטאים, הליגה והאוהדים.

ואם זה יסייע להוציא כמה ילדים החוצה להתאמן בהקפצת כדורים – הוועד האולימפי העולמי עשה את שלו באינטרנט.

Get the The Best of Us Challenge Widget widget and many other great free widgets at Widgetbox! Not seeing a widget? (More info)