נחסמים בדרך לחתונה בפייסבוק

ביום ראשון האחרון יצא לדרך ריאלטי הפייסבוק הראשון מסוגו בארץ תחת חסותם של אולמי "מוסקט אירועים" בראשון לציון. יותר מ- 50 זוגות מרחבי הארץ כבר נרשמו לתחרות "חתונה במתנה" שיזם שמוליק מבעלי אולמי "מוסקט".

התחרות נערכת על בסיס הצלחה וניקוד במשימות, אשר יפורסמו מדי שבוע בעמוד הפרופיל של אולמי מוסקט באתר Facebook. ה המשימות השבועיות של הזוגות המשתתפים בתחרות יועלו מידי שבוע לדף הפייסבוק של התחרות וכעבור מספר ימים הזוגות יצטרכו להעלות תמונות או סרטונים של המשימות שבוצעו לדף הפייסבוק של הזוג. הניקוד במשימות הוא לפי יצירתיות ומספר ה"לייקים" שכל זוג מקבל.

אחת המשימות שבני הזוג יצטרכו להתמודד איתה בדרך לחתונה במתנה היא "שבוע מעשים טובים" במהלכו יצטרך כל זוג לעשות מספר מעשים טובים לזולת, לתעד את עצמם ולהעלות את התיעוד לדף הפייסבוק שלהם. הניקוד במשימה יקבע לפי יצירתיות, מספר ה"לייקים" שכל זוג מקבל ופרמטרים נוספים.  מבין כל הזוגות המשתתפים, ינצח הזוג אשר צבר את מירב הנקודות על פי השיטה המצטברת בהתאם להחלטת ועדת השיפוט; הזוג המנצח יזכה בחתונה במתנה, על חשבון אולמי "מוסקט אירועים" בראשון לציון.

המירוץ אחר הלייקים כבר גבה קורבנות של זוגות שנחסמו כשניסו לקדם את עצמם באגרסיביות. למנהלי התחרות לא היה יותר מידי פתרונות להציע להם.

כנראה שפייסבוק כבר הפכו רגישים מאוד לכל פעילות אגרסיבית, וחוסמים ניסיונות הפצה המוניים. כנראה שתחרויות כאלה צריך לקיים בתמיכה של אפליקציה מתאימה.

חסימה של פייסבוק בדרך לתחרות